Led Ekran

  Eklenme Tarihi: 06.07.2021 | Okunma: 351

Led Ekran günümüzde renkli kayan yazı olarak geçmektedir. Rgb(red-green-blue) 3 ana renkten tüm renkleri elde edebileceğiniz full renkli olan led ekran ile ister video ister fotoğraf oynatabilirsiniz. Led Ekran yapılırken sizin istediğiniz boyutta fiyat alıp çalışmaya başlanır. En uygun ucuz ve kısa sürede sizler için imal eder istenirse montaj ile teslim edilir. Rgb Led Ekranlarda paneller ana iskelette birleştirilerek sunulur. Rgb Led Ekranların panelleri P2, P2.5, P3, P4, P5, P6, P8, P10 olmaktadır.

P2 Panel Rgb Led Ekranlar 2 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P2.5 Panel Rgb Led Ekranlar 2,5 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P3 Panel Rgb Led Ekranlar 3 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P4 Panel Rgb Led Ekranlar 4 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P5 Panel Rgb Led Ekranlar 5 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P6 Panel Rgb Led Ekranlar 6 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P8 Panel Rgb Led Ekranlar 8 metre uzaklıktan net görüntü verir.

P10 Panel Rgb Led Ekranlar 10 metre uzaklıktan net görüntü verir.

Aynı boyutlara göre Rgb Led Ekranlar P değeri düştükçe fiyatı  artar. 96x96 cm Boyutunda bir Rgb Led Ekran P2 olunca fiyat P10 a göre yükselir. Panellerin ne sıklıkla Led Lamba döşenmesi ile ilgilidir. Size uygun Rgb Led Ekranı Panelini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rgb Led Ekran yani billboardlar uygun çözümlerle yaptırmak istediğiniz yere göre projeler çizilir.

Gezici Led Rgb Ekranlar, Totemli Rgb Led Ekranlar, Duvara monte edilen Rgb Led Ekranlar, Çatıya monte edilen Rgb Led Ekranlar, Mobil Led Ekranlar, Belediyelere özel Led Ekranlar, Hastanelere özel Rgb Led Ekranlar, Butik Led Ekranlar, Meydanlara özel Rgb Led Ekranlar ve daha nice proje Led Ekranlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Reklamcılıkta çığır açın. Fotoğraflardan ve ürün galerimizden tümüne bakabilirsiniz.

Rgb Led Ekran kurulum yapıldıktan sonra wifi veya Cat6 kablosu ile yaApıp bilgisayarınıza bağlayıp istediğiniz videoyu fotoğrafı Rgb Led Ekranınızda oynatabilirsiniz. Rgb Led Ekran da isterseniz prosesör aracılığıyla canlı yayın yapabilirsiniz.

Rgb Led Ekranlarımız uygun fiyatlarla bütçenize hitap edecek şekilde yapılır. Rgb Led Ekran Fiyatı almak için bizi arayın, 05324063558.