50x70 Cm RGB Yaz Sil LED Neon Tabela 3 Adet Kalemle Depo Tabela

 

50x70 Cm RGB Yaz Sil LED Neon Tabela 3 Adet Kalemle Depo Tabela

0.00TL
  • Ürün Kodu:
  • Kdv Durumu: Fiyata KDV Dahil Değildir.
  • Durumu: Aktif / Satışta
  • Görüntülenme: 467
  • Stok Adeti: 20


DEPO TABELA REKLAM

whatsapp: 05324063558

www.depotabela.com.tr

depotabela@gmail.com

YAZ VE SİL LED TABELA IŞIKLI YAZI NEON YAZI TAHTASI

UZAKTAN     KUMANDALI

YAZ SİL  NEON LED TABELA

İSTEDİĞİN KADAR YAZ SİL IŞIKLI TABELA

Yaz Sil Neon Tabela 16 renk uzaktan kumandalı modelinde Tabela İçindeki Işıklar Renk Değiştirir.Yazılan yazılarda renk değiştirir.

 

Tabela aydınlanmaz.Yazılar Aydınlanır. 

Uzaktan kumanda özelliği sayesinde Yaz sil neon tabela içindeki ışıklar renk değiştirdikçe yazılan yazılar kalem renklerine göre animasyon yapar.Böylece yazdığınız yazılar da animasyon yapar.Yaz sil neon tabelayı kalem renkleri beyaz-kırmızı-mavi-yeşil renklerde  tabelanıza daha da çekicilik sağlayabilirsiniz.Menülerinizi promosyon ve yeni satışa sunulacak ürünlerinize farklı renklerle müşterilerinize tanıtım yapabilirsiniz.İç ve dış mekanlarda rahatça kullanabilirsiniz..

LED AYDINLATMA

RGB UZAKTAN KUMANDA

İÇ VE DIŞ MEKANDA KULLANILABİLİR.

TABELAYLA BİRLİKTE GÖNDERİLEN STANDART MALZEME

YAZ SİL NEON TABELA

RANDOM GÖNDERİLECEK RENKLİ KALEM

SİLME BEZİ MİCROFİBER

12 V ADAPTÖR

UZAKTAN KUMANDA

ASKI APARATI

KULLANMA TALİMATI

İSTEDİĞİN KADAR YAZSİL

Nerelerde KULLANILIR ?

Ürün ve hizmet sunan bütün işletmelerde kullanılabilir.Eczaneler,Marketler,Cep telefonu bayiileri,Lokantalar,Kafeler,Barlar,Pastahaneler,Okullar,Anaokulları,Fabrikalar, ve tüm müşterilerine etkili mesaj vermek isteyen kuruluşlar,tabela ile amaçlarına en etkili bir şekilde ulaşırlar.

Ayrıca iç mekanlarınızda dekoratif yazı tabelası olarak kullanılabilir.Neon ışıklı ve renkli olması dikkat çekiciliğini arttırır.İç ve dış mekanlarda müşterilerinize istediğiniz duyuruları,tanıtımları ışlıklı bir yazı ile sunmanızı sağlar.İster duvara veya vitrine asarak.ister üç ayak üstünde kullanılabilir.

Türkiye de imal edilmektedir.Bazı elektronik kompenentleri ve Avrupa malı kaliteli Pleksiglas levhası dışında, diğer malzemeleri ve tasarımı ile tamamen yerli bir üründür.Mevcut tabelalarda yazılan yazılar ve ürün tanıtımları sabittir.Panomuzda ise istediğiniz yazıyı yazar ve istediğiniz zaman silip tekrar yazabilirsiniz.Yazmış olduğunuz yazılar neon parlaklığında bir görünüme sahip olacaktır.İsterseniz yazılarınızı istediğiniz aralıklarda yanıp sönebilir hale getirip isterseniz sürekli yanar vaziyette kalmasını sağlayabilirsiniz.

Işıklı panonun üretiminde LED diyotlar kullanıldığı için elektrik sarfiyatı çok düşüktür.Dolayısıyla 24 saat sürekli olarak çalıştığı durumda 1 ayda tüketeceği elektrik enerjisi masrafı yaklaşık olarak 60 yeni kuruştur.Yani son derece ekonomik bir cihazdır.

Tabelaya yazdığınız yazılar ışıklı olduğu için çok çabuk fark edilir.Etkili bir dikkat çekiciliği vardır.Yanıp sönen yazılar NEON parlaklığındadır.

NOT: Fiyata Kargo Dahil Değildir. Kargo kaynaklı gecikmelerden ve Kargo da oluşan hasarlardan firmamız sorumlu değildir.

Ürüne bir yorum girin.

Not: HTML girilmez.
Kötü İiy